Zadbaj o rozwój swojego dziecka!

Zadbaj o rozwój swojego dziecka!

Okres wakacyjny zbliża się wielkimi krokami. Dla młodzieży szkolnej oznacza to odpoczynek od obowiązków i odrabiania lekcji. Nie musi to jednak być tożsame z odpoczynkiem od kształtowania cennych umiejętności! Poniżej garść porad, jak efektywnie wykorzystać wakacje.

Postaw na angielski - Bielsko czy nauka zdalna?

Nie od dziś wiadomo, że znajomość języka angielskiego przynajmniej w stopniu komunikatywnym to klucz, który pomoże otworzyć wiele furtek. Z pewnością przyda się zarówno podczas zagranicznych podróży - mowa o tych służbowych jak i prywatnych. Coraz więcej pracodawców oczekuje umiejętności płynnego posługiwania się angielskim - Bielsko jak i mniejsze miasta oferują kursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Masz tutaj do dyspozycji zarówno zajęcia odbywające się w formie stacjonarnej jak i zdalnej.

Szkoła języków obcych w Bydgoszczy pomoże rozwinąć kompetencje językowe

Władanie językiem angielskim to w zasadzie konieczność. Jeżeli zależy Ci na tym, aby zainwestować w rozwój Twojego dziecka - warto postawić także na naukę innych języków. W przyszłości Twoja pociecha z pewnością doceni Twoje starania. Okres wakacji to idealny moment pozwalający na rozpoczęcie takiego kursu. Dzięki temu dziecko nie wypadnie w 100% z rytmu nauki i będzie mogło wykorzystać produktywnie swój czas. Jeżeli zatem zależy Ci na tym, aby zapewnić swojemu dziecku jak najlepszy start w dorosłe życie - skorzystaj z oferty edukacyjnej, jaką oferuje szkoła języków obcych w Bydgoszczy. Z pewnością znajomość drugiego języka obcego będzie w przyszłości atutem na rynku pracy!

Kurs pływania w Warszawie - w sam raz przed rodzinnym wyjazdem

Prawdą jest, że rodzimy się z naturalną umiejętnością pływania. Niestety - w miarę upływu czasu, jeśli nie jest to utrwalane - wspomniana zdolność do pływania zanika. Jeżeli zatem planujesz wakacyjny wyjazd w miejsce, w którym będzie wiele okazji do zażywania kąpieli wodnych - inwestycja w kurs pływania w Warszawie będzie strzałem w dziesiątkę! Warto zacząć jak najwcześniej - każde dziecko jest inne i ciężko przewidzieć, jak szybko nastąpi opanowanie tej umiejętności.

Powyższe propozycje stanowią zaledwie ułamek propozycji spośród dostępnych możliwości, które pozwolą na pożyteczne zagospodarowanie wakacyjnego czasu. Jeżeli masz możliwość wysłania dziecka na dodatkowe zajęcia językowe - nie wahaj się ani chwili. Z pewnością okaże się to trafionym posunięciem, a za kilka lub kilkanaście lat Twoja pociecha będzie odcinać kupony od tej decyzji.